Aktualności


gollob

szczakiel

zmarzlik

moszna

ŚWIĄT

tworkow

MIESZKO I

JADWIGA ŚLĄSKA

Kontakt

Euro Souvenir Polska jest realizatorem koncepcji Euro Souvenir dla określonych miejsc turystycznych i atrakcji w Polsce, które stają się tym samym oficjalnym i wyłącznym miejscem sprzedaży danej emisji. Euro Souvenir Polska nie prowadzi indywidualnej sprzedaży wyemitowanych banknotów.

Jeśli jesteś osobą prywatną lub firmą zainteresowaną zakupem którejkolwiek z emisji, odwiedź miejsce sprzedaży lub skontaktuj się z tym podmiotem.
Wszystkie emisje roku 2019 wraz z dostępnością i miejscem sprzedaży można znaleźć tutaj: Emisje 2019
Wszystkie emisje roku 2020 wraz z dostępnością i miejscem sprzedaży można znaleźć tutaj: Emisje 2020

Ponieważ wszystkie emisje są oficjalne, Euro Souvenir Polska może przygotować emisję według koncepcji Euro Souvenir wyłącznie organizacji, jednostce (prywatnej lub państwowej), która bezpośrednio prowadzi określone miejsce turystyczne, działalność turystyczną, zabytek kultury lub historii, muzeum, zamek lub jest oficjalnym centrum informacji turystycznej miasta, w którym znajdują się interesujące zabytki.

W przypadku tematu dotyczącego sławnej osoby lub ważnej rocznicy, jubileuszu, Euro Souvenir Polska może zlecić produkcję takiej emisji wyłącznie w przypadku podmiotu posiadającego prawa autorskie lub jest organizatorem danego wydarzenia.

Euro Souvenir Polska nie przygotowuje żadnych emisji prywatnych, jak również nie pośredniczy stronom trzecim, w sytuacji gdy nie mają bezpośredniego związku z motywem.

Aby przedłożyć prośbę o wydanie Euro Souvenir potrzebne są następujące informacje:

  • Nazwa organizacji, która jest zainteresowana emisją.
  • Motyw banknotu Euro Souvenir (nazwa oraz wizerunek banknotu pamiątkowego).
  • Powiązanie pytajcie organizacji z motywem jako miałby się znaleźć na pamiątkowym banknocie Euro Souvenir.
  • Propozycja emisji.
  • Miejsce sprzedaży.

Jeśli reprezentują Państwo jedną z powyższych instytucji i jesteście zainteresowani emisją własnego banknotu pamiątkowego Euro Souvenir zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie lub mailowo. Z przyjemnością pomożemy Państwu z przygotowaniem emisji.


Euro Souvenir Polska

info@euro-souvenir.pl

mobil: +48 600 001 775